Kontakt Oss

 

Home | Kontakt Oss

Home
Om Oss
Kapasitet
Maskiner for salg
Produkter
Spesialprodukter
Internkontroll
Kontakt Oss
Referanser og linker

Bilder fra Orkanger:
Grønøra
industriområdet
Panorama Gjølme
Panorama Orkdal
Panorama Orkanger

Kontakt oss på e-post eller telefon.

Telefonsentral: 72 47 99 70  /  Fax: 72 47 99 71  /  Org. Nr.: 934 077 318 MVA

Post og faktura adresse:   Orkdal Industriservice AS

                                     Grønørveien 15, 7300 Orkanger

Elektronisk post: post@oris.no (Merk! All e-faktura sendes til trond.karlsen@oris.no)

Bankforbindelse: Orkdal Sparebank, Konto Nr.: 4270 08 31579

Navn: Stilling: Tlf: Mobil: E-post:
Viggo Karlsen Daglig leder 72 47 99 72 917 07 799 viggo.karlsen@oris.no
Svein Haugnes Innkjøp / Verkstedansvarlig 72 47 99 73 901 22 825 svein.haugnes@oris.no
Jan Åge Risli Prosjektleder / Produksjonsansvarlig 72 47 99 79 906 91 259 jan.age.risli@oris.no
Ove Skjenald Arbeidsledelse 72 47 99 74 913 46 458 ove.skjenald@oris.no
Jan Olav Løfshus Teknisk tegner / Arbeidsledelse 72 47 99 70 416 34 695 jan.olav@oris.no
Trond Karlsen Kontormedarbeider 72 47 99 75 926 32 974 trond.karlsen@oris.no
Marit Karlsen Kontormedarbeider 72 47 99 75 932 89 571 marit.karlsen@oris.no
Tore Åmot Brann / IT-ansvarlig 72 47 99 75 997 09 112 toreaamot@oris.no
Maskinavdeling   72 47 99 77   maskin@oris.no
Jørn Selbekk Verneombud 72 47 99 77   verneombud@oris.no
Erlend Andøl   72 47 99 70 901 10 174 erlend.andol@oris.no
Kjell Reppen Kontaktperson for "spesialprodukter" (Silikon og Polyuretan)   950 56 739 reppenkjell@yahoo.no

 Link til kart hvor du finner oss --> Orkdal Industriservice AS

 


Home | Om Oss | Kapasitet | Maskiner for salg | Produkter | Spesialprodukter | Internkontroll | Kontakt Oss | Referanser og linker

Spørsmål eller problemer vedrørende denne websiden kan rettes til [post@oris.no].
Copyright © 2002 [Orkdal Industriservice AS]. Alle rettigheter reservert.
Sist endret: 16/12/13.